Vědecké poznatky NUTRILITE™

Úvod NUTRILITE™Vědecké poznatky NUTRILITE™

Zakladatel naší značky, Carl Rehnborg, se před lety stal průkopníkem používání sofistikovaných technik zaměřených na analýzu nutričních hodnot konkrétních rostlin. Vědečtí pracovníci NUTRILITE dnes po celém světě využívají ke zdokonalení způsobů extrakce nejmodernější metody a technologie; z rostlin tak získávají maximum prospěšných látek a mohou analyzovat nové složky do našich výrobků. Naši vědečtí pracovníci zkoumají nová složení a progresivní metody zpracování, analyzují nové výrobky i inovované procesy zpracování, a za účelem maximalizace účinnosti rostlinných koncentrátů a optimalizace obsahu živin v nich využívají vysoce účinné testovací a analytické přístroje.

 

Každý výrobek NUTRILITE je přímým výsledkem testování v terénu a laboratorní analýzy, které provádějí vědečtí pracovníci, mikrobiologové, chemici, farmaceuti, odborníci na výživu a další specialisté.

 

I když to není povinné, rozhodli jsme se při výrobě všech doplňků stravy NUTRILITE respektovat zásady správné výrobní praxe, abychom tak zaručili bezpečnost, řádný způsob identifikace a nejvyšší možnou kvalitu výrobků NUTRILITE. Každý měsíc provádíme 25 000 testů zaměřených na kontrolu kvality a každý rok více než 500 000 výrobkových analýz.

 

Vědecké poznatky NUTRILITE

 

 

Tělesná a duševní kondice

Optimální tělesná a duševní kondice není synonymem dokonalého zdraví. Optimální tělesná a duševní kondice spočívá ve sladění vrozených zdravotních dispozic s aktuálním životním stylem za účelem přijetí správné volby a prožití co možná nejzdravějšího života. V rámci individuálního přístupu k dobrému zdraví je nutné si osvojit optimální návyky v oblasti stravování, způsobu života, odpočinku a relaxace – a poté tento zdravý životní styl podpořit zvolenými doplňky stravy. Výživa a úsilí o optimální tělesnou a duševní kondici stojí v centru pozornosti značky NUTRILITE.

 

Tělesná a duševní kondice